C-100-M1ST2D - Fast Ethernet Media Converter Module: 100Base-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100Base-BX 1550nm TX / 1310nm RX single strand fiber, multi

Producător: Perle Systems
Cod produs: PS05041800
Disponibilitate: Stoc Furnizor
Preţ: 1.799,28 RON
Fără TVA: 1.512,00 RON

Description: C-100-M1ST2D - Fast Ethernet Media Converter Mondule. 100Base-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100Base-BX 1550nm TX / 1310nm RX single strand fiber, multimode (ST) [2 km/1.2 miles]